Telefon

+420 606 738 408

E-mail

renata@tvorsizivot.cz

Otevírací doba

Konzultace dle domluvy

Celá terapie probíhá pouze s VĚDOMÝM souhlasem klienta.

Jedná se o „rozhovor“ mezi terapeutem a klientem. Nejprve v „běžném“ stavu o tématech, která klienta trápí nebo která se mu v životě stále opakují, či je chce z jakéhokoli důvodu řešit. Poté terapeut, případně i klient, vědomě vstoupí do hladiny Theta a v rozhovoru se dále pokračuje. V průběhu terapie si klient sám rozhodne o tom, které vzorce, programy a přesvědčení mu již neslouží a jakým způsobem je chce nahradit. Terapeut je pouze průvodcem a pomocníkem pro hladký průběh celého procesu.

Každý z nás se vždy dostane přesně tam, na co je v danou chvíli připraven a zpracuje přesně to, co je v danou chvíli možné.

V průběhu celé terapie se využívá svalového testu, a proto je třeba být dostatečně hydratován. První změny většina klientů pozoruje okamžitě, jiným to může trvat déle. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že jsem přesně věděla kdy a jak často v terapiích pokračovat. Stačí jen pozorovat a vnímat své tělo, pocity, nálady a situace, které zažíváme. To je to, co nám umožňuje tvořit si život, jaký si přejeme.