Telefon

+420 606 738 408

E-mail

renata@tvorsizivot.cz

Otevírací doba

Konzultace dle domluvy

Andrea K.

Je zajímavé to pozorovat. Něco je „jinak“. Mysl nebo něco uvnitř jakoby hledá ty staré vzorce, programy, přesvědčení, nastavení jak se chovat v určitých situacích… Ale ony tam nejsou… Místy to vypadá, že se není čeho chytit, vždyť to byly dlouho naučené vzorce jak se „správně“ chovat nebo nechovat… A najednou je tam prostor – svoboda, klid – rozhodnout se a zachovat jinak. Přijde mi, že jsem víc spontánnější a je mi v tom dobře a už nemám strach, jak mě budou lidi hodnotit. Přijdu si víc vědomější a v přítomnosti. Cítím taky, že mě čeká hodně práce se vztahy /rodinnými, osobními, pracovními…/. Vnímám, ze něco už je hodně odžité a že s některými lidmi už nechci být v kontaktu, že mi to nic nedává, ale bála jsem se z toho vystoupit… Tak na to se těším moc. Jak se uvolní prostor pro nové… Dneska je to vlastně třetí den po terapii. Tak myslím, že to je jen začátek. Ještě jednou moc děkuji za Váš čas a laskavý přístup.

Martina

Terapie s Renčou pro mě byla velmi silným zážitkem a prožitkem. Na to, jak závažné a citlivé téma jsme řešily, mě provedla laskavě celým procesem a pochopením situace. Renča je skvělá terapeutka ThetaHealing, cítila jsem při terapii velkou podporu a lásku a celý proces jsem mohla pustit a jen se nechat vést.

Nikolas N.

Terapie s Renčou jsou nádherný transformační zážitek. Renča je sympatický terapeut a skvělý průvodce podvědomím. Člověk se s ní cítí v bezpečí a v dobrých rukou. Po každé terapii jsem cítil neuvěřitelnou lehkost a klid na duši.

Helena

Absolvovala jsem s Renatou již několik terapií, které mi moc pomohly. I když nás to někdy vedlo opravdu do hloubky, vždy jsem se s ní cítila bezpečně a vše jsme vždy v pohodě vyřešily.